Rad u klubu nagrađen pozivima u reprezentaciju

Vladimir Radovanović, Marko Gutalj i Mira Pilipović su pozvani u reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Vladimir Radovanović će biti dio stručnog štaba, a Marko Gutalj dio reprezentativne ekipe koja će nastupiti na Evropskom prvenstvu za igrače do 18 godina u Rumuniji. Još jedan član našeg kluba će ovog ljeta imati reprezentativne obaveze, a to je Mira […]

Radnik i Budućnost odigrali humanitarni meč

KK Radnik BNB i KK Budućnost BN sinoć su odigraliprijateljsku humanitarnu utakmicu za Boška Vukovića. Naši sugrađani su prepoznali značaj ovoga meča tako da je sala OŠ „Vuk Karadžić“ bila solidno popunjena. Sav prihod sa ovog meča uplaćen je jutros na račun za pomoć našem mladom sugrađaninu kome od srca želimo brz oporavak. KK Radnik […]

Prva Liga RS

2018/2019

#TimBodUkPIKDKP+/-Forma
1Borac  Borac412219318361476360
2Leotar  Leotar402218419661615351
3Sokolac  Sokolac362214817031565138
4Budučnost35221391589150089
5Varda  Varda3422121016111645-34
6Radnik  Radnik3322111115071538-31
7Slavija 1996  Slavija 19963322111114451491-46
8Drina-Princip3222101215631593-30
9Sutjeska  Sutjeska312291315221550-28
10Prijedor  Prijedor312291314511537-86
11Student  Student282261615471710-163
12Obilić222202214361956-520

sponzori

Translate »