Svi za Boška!

U utorak, 28.05. u 20.30h u sali Osnovne škole „Vuk Karadžić“, KK Radnik BNB i KK Budućnost BN odigraće prijateljski meč humanitarnog karaktera. Dođite da pomognemo Bošku da pobijedi u najvažnijoj utakmici. UPLATE IZ INOSTRANSTVA: Raiffeizen bank IBAN CODE: RZBABA2S BA39 1612000100858377 Mica Vuković UPLATE U KM: 1610 0000 0000 0011 Partija 09001652457 Mica Vuković […]

Završen regularni dio 1. MLRS

OKK SLAVIJA 1996 – KK RADNIK BNB  64 : 51 (18:16 / 19:10 / 17:14 / 10:11) OKK SLAVIJA 1996: Macan 8, Perc 3, Vasković 6, Damjanović 15, Pilindavić 13, Šušić 6, L. Damjanović 5, Šehovac 8, Milošević, Krunić, Ž. Damjanović. Trener: A. Damjanović KK RADNIK BNB: Kokoruš 23, Radović 10, Tomić 4, Gutalj 7, Kajmaković 2, […]

Prva Liga RS

2018/2019

#TimBodUkPIKDKP+/-Forma
1Borac  Borac412219318361476360
2Leotar  Leotar402218419661615351
3Sokolac  Sokolac362214817031565138
4Budučnost35221391589150089
5Varda  Varda3422121016111645-34
6Radnik  Radnik3322111115071538-31
7Slavija 1996  Slavija 19963322111114451491-46
8Drina-Princip3222101215631593-30
9Sutjeska  Sutjeska312291315221550-28
10Prijedor  Prijedor312291314511537-86
11Student  Student282261615471710-163
12Obilić222202214361956-520

sponzori

Translate »