Radnik Elvaco MetPro

KK Radnik je danas potpisao sponzorski ugovor sa renomiranom kompanijom ELVACO METPRO i u sezoni 2019/20 će nastupati pod imenom KK Radnik Elvaco MetPro. Kompanija je osnovana 1974. godine kao Elvaco AD. Sjedište kompanije je u Republici Srpskoj, Bosni i Hercegovini, a od samog početka, njihova djelatnost je bila u obradi metala i proizvodnji. Njihovi […]

Predstavljamo: Srđan Jovanović je novi član Radnika

Košarkaški klub Radnik BNB potpisao je ugovor sa talentovanim 18-godišnjim Srđanom Jovanovićem. Srđan je rođen 16. avgusta 2001. godine i po potrebi može pokrivati nekoliko pozicija u timu. Ponikao je u KK Budućnost, a saradnju sa Radnikom je dogovorio do 2022. godine što će mu svakako omogućiti da svoj veliki talenat dalje razvija. Srđanu želimo […]

Prva Liga RS

2018/2019

#TimBodUkPIKDKP+/-Forma
1Borac  Borac412219318361476360
2Leotar  Leotar402218419661615351
3Sokolac  Sokolac362214817031565138
4Budučnost35221391589150089
5Varda  Varda3422121016111645-34
6Radnik  Radnik3322111115071538-31
7Slavija 1996  Slavija 19963322111114451491-46
8Drina-Princip3222101215631593-30
9Sutjeska  Sutjeska312291315221550-28
10Prijedor  Prijedor312291314511537-86
11Student  Student282261615471710-163
12Obilić222202214361956-520

sponzori

Translate »