vi trenutno gledate stranicu

novosti i saopštenja

Radnik slavi 60 godina postojanja

U prostorijama Centra za kulturu održana je redovna Skupština KK Radnik, koja je imala i svečani karakter jer je održana na datum kada i konstitutivna sjednica (04.05.1961. godine) koja je obilježila početak osnivanja našeg kluba. Sjednici su, pored članova Skupštine kluba i Upravnog odbora kluba prisustvovali i predsjednik Košarkaškog saveza, generalni sekretar saveza, članovi Upravnog odbora saveza, komesar za takmičenje KSRS, kao i predstavnici Gradske uprave Grada Bijeljina.
Predsjednik Košarkaškog saveza Republike Srpske je klubu uručio Zlatnu plaketu „Za uspješan rad, izuzetne vrhunske rezultate i poseban značaj i doprinos u razvoju i afirmaciji košarkaškog sporta Republike Srpske u zemlji i inostranstvu“.
Na Sjednici je nakon svečanog dijela za novog člana UO kluba izabran Miloš Novaković, a Milan Cerovina za novog člana Skupštine.
Takođe je usaglašen i program proslave i obilježavanja 60 godina našeg kluba.
🔵⚪🏀⚪🔵
🌟🌟60🌟🌟
Translate »