vi trenutno gledate stranicu

novosti i saopštenja

Novo rukovodstvo KK Radnik

Nakon redovne Skupštine kluba, koja je ujedno bila i izborna, naš klub je dobio novo rukovodstvo. Za predsjednika Skupštine kluba izabran je ugledni bijeljinski advokat, dugogodišnji sportski radnik i član našeg kluba, Miodrag Stojanović. Ostali članovi Skupštine kluba u naredne 4 godine biće: Dragoslav Perić, Pantelija Mitrović, Vaso Arsenović, Jasna Abdulahagić, Vladimir Stanojlović, Adela Milinković, Mladen Lakić, Miloš Novaković, Slaviša Mitrović, Vedran Borovčanin, Vladimir Popović i Vladimir Novaković.

Predsjednik kluba u naredne četiri godine biće Mladen Petrović, potpredsjednik Aleksandar Đurđević, sportski direktor Vladimir Vulović, a direktor marketinga Vladimir Savić. Član Upravnog odbora je i Nebojša Knežević.

Članovi Nadzornog odbora kluba biće Dragoslav Perić, Dražen Nikolić i Mira Pilipović. Disciplinsku komisiju čine Jovo Rankić, Vladimir Lukić i Vladimir Vulović.

Novom rukovodstvu želimo puno sreće u radu i uspjeha u sezonama koje dolaze.

Translate »