Radnik savladao Leotar

KK RADNIK BNB – KK LEOTAR  81 : 79  (21:24 / 22:24 / 22:15 / 16:16)

KK RADNIK BNB: Kokoruš 36, Radović 2, Kupusović 7, Sandić 13, Popadić 6, Tomić 4, Tejić, Kolaković 10, Gutalj, Bošnjak, Savić. Trener: V. Radovanović

KK LEOTAR: Prstojević, Raičević 14, Damjanović 10, Kalem, Marić, Batinić, Popara. Milošević 7, Fimić 4, Miodragović 7, Ninković 19, Šakotić 18.

U drugom kolu Prve lige Republike Srpske, Radnik je upisao i drugu pobjedu. Kao domaćin je pobijedio veoma dobru ekipu Leotara iz Trebinja.

Prvo poluvrijeme je pripalo gostima koji su obje četvrtine odigrali zaista dobro, mada ni Radnik nije mnogo zaostajao. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 43:48. U trećem periodu igre, Radnik je odigrao dosta bolje i preuzeo vođstvo koje nije ispuštao do kraja meča. Neizvjesna završnica pripala je domaćinu koji nije dozvolio Leotaru da preokrene rezultat.

Najefikasniji igrač utakmice je bio Kokoruš sa 36 postignutih poena, Sandić je ubacio 13, a dvocifren je bio i Kolaković sa 10 postignutih poena. U ekipi Leotara efikasniji od ostalih bili su Ninković sa 19, Šakotić sa 18 i Raičević sa 14 postignutih poena.