vi trenutno gledate stranicu

novosti i saopštenja

Vladimir Radovanović novi trener Radnika

Košarkaški klub Radnik BNB je sporazumno raskinuo saradnju sa dosadašnjim trenerom Branislavom Vićentićem, a ekipu će u narednom periodu voditi Vladimir Radovanović.

Vladimir Radovanović je bivši kapiten Radnika koji je ponikao u našem klubu i gradu i koji je sa velikim uspjehom nastupao kako za naš klub, tako i za mnogobrojne klubove u okruženju i Evropi. Radovanović je prije nekoliko godina završio igračku karijeru i otisnuo se u trenerske vode, a sada je na obostrano zadovoljstvo preuzeo svoj Radnik sa kojim će, nadamo se, praviti dobre rezultate.

Klub se zahvaljuje Branislavu Vićentiću na dosadašnjoj saradnji, na svemu što je uradio za naš klub i želi mu sve najbolje u daljoj karijeri, a novom treneru Radnika puno uspjeha u budućem radu.

Napišite komentar

Translate »